معرفی چند شبکه

معرفی چند شبکه خوب

مدرسه وب

http://www.khaterat.com/www/

مدرسه تبیان

http://edu.tebyan.net/ 

بنیاد دانش و هنر در سال ۱۳۷۷ به منظور توانمند سازی جوانان و نوجوانان با فناوریهای نو، به ویژه فناوری ارتباطات و اطلاعات پایه گذاری شد. طرحهای شبکه مدرسه، مراکز فناوری اطلاعات، و حمایت از طرحهای پایه ای برای توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات، از جمله فعالیتهای اساسی بنیاد است.

 

گستره فعالیت دانش آموزان و معلمان در سپهر اطلاعاتی است تا با توانمند سازی جوانان، آنها را به جامعه اطلاعاتی رهنمون سازد.

 

نهمین همایش سراسری شبکه مدرسه، در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۷ با حمایت شرکت سهامی عام‌کف (داروگر)، مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران، دانشگاه صنعتی شریف، بنیاد دانش و هنر، گروه پروژه‌های دانش‌آموزی شبکه مدرسه، پارس‌آن‌لاین، آتیه گروپ، و آتیه داده‌پرداز، در دبیرستان دخترانه رشد منطقه ۱۶ تهران برگزار شد.

 

پروژه‌های ملی و بین‌المللی شبکه مدرسه، برای دانش‌آموزان مدارس ایران

 

مدرسه الکترونیکی، یک سیستم مدیریت آموزشی (LMS) به شمار می‌رود که برای بهبود بخشیدن به عملکرد مربیان آموزشی در دوره‌های غیرحضوری و همچنین مدیریت نتایج به دست آمده از کاربران، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این پروژه محیطی است برای به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی که خودمان گرفته‌ایم. ... می‌خواهیم خلاقیت، توانایی‌های دیداری و هنر عکاسی خود را ارتقا دهیم.

 

ویکی محیطی نرم‌افزاری است که این امکان را به کاربران می‌دهد تا هر که می‌تواند و می‌خواهد سهمی در ایجاد و ویرایش مطالب سایت داشته باشد.

/ 0 نظر / 7 بازدید